مهم‌ترین چیز برای ما این است که این آموزش ها به صورت تخصصی برای سازمان شما و حاوی به‌روز‌ترین اطلاعات باشد. در همین راستا، در ابتدا ما یک محقق هوش مصنوعی به سازمان شما تخصیص می دهیم. محقق ما، با بررسی سازمان شما، اهدافتان و چالش‌هایتان، با داشتن دانش پیشین در زمینه‌ی هوش مصنوعی، آنچه دانستن آن برایتان ضروری است را فراهم می‌کند. برای مثال، موفق‌ترین سازمان‌ها در حوزه‌ی کاری شما چگونه از هوش مصنوعی استفاده می‌کنند؟ در کشورهای توسعه یافته به چه صورت است؟ کدام یک پیاده سازی شده‌اند و کدام یک خیر؟ با توجه به منابع سازمان شما، کدام یک برای شما قابل پیاده سازی و استفاده است؟  در نهایت نتیجه ی این تحقیقات در مدتی کوتاه و به صورت جامع به شما ارائه می شود.

ارائه‌ی ما شامل چه بخش‌هایی است؟

ارائه‌ی محقق ما شامل موارد زیر است:

  1. نمونه‌های کاربرد هوش مصنوعی در زمینه‌ی کاری این سازمان
  2. تعریف کلی هوش مصنوعی
  3. بررسی مشکلات فعلی و ارائه راه حل
  4. پیشنهاد ادامه‌ی راه بر اساس آنچه در جلسه بیان شد

قبل از این سمینار ….

افراد یک سازمان که در مورد هوش مصنوعی دانش خاصی فراتر از دانش عمومی جامعه ندارند و یا دانش اولیه‌ای دارند و می خواهند از هوش مصنوعی در سازمان آن‌ها استفاده شود.

بعد از این سمینار ….

افرادی را داریم که اکنون با دانش اولیه در مورد مسائل روز هوش مصنوعی در راستای سازمان آن‌ها در سایر کشورهای توسعه یافته و سازمان‌های موفق سمینار را به پایان می‌رسانند. آن‌ها می‌دانند جدای از هیجانات حال حاضر، هوش مصنوعی واقعا چیست و در کدام قسمت از سازمان آن‌ها می‌تواند بکار گرفته شود و حالا خودشان هم می توانند ایده‌هایی متناسب با سازمان خود داشته باشند.

فراتر از برنامه‌های کوتاه مدت، به آن ها کمک می کنیم برنامه ی بلند مدتی در راستای هوشمندسازی سازمانشان داشته باشند.

آموزش‌های عمومی

کارمندان یک سازمان، بیشترین زمان خود را صرف انجام کارهای روزمره‌ای می کنند که بعضا خیلی زمان‌گیر است. کارهای اداری، برنامه‌ریزی، مستند سازی و بسیاری از فعالیت‌های دیگر که به صورت روزمره در سازمان‌ها انجام می‌شوند. در این میان، ابزارهایی وجود دارند که با بهره‌گیری از الگوریتم‌های مبتنی بر هوش مصنوعی، به ما کمک می کنند که اینگونه کارها را در زمان کمتر و با کیفیت بیشتری انجام دهیم. ابزارهایی که استفاده از آن ها هزینه‌ی زیادی ندارد اما تاثیر شگرفی در تسریع و بهبود کیفیت کارها می گذارند. ما این کار را برای شما انجام می‌دهیم. ما اینجا نه تنها از اساتید و محققین منتخب خود کمک می گیریم تا با توجه به کارهای سازمان شما، بروزترین ابزارهای پر کاربرد مبتنی بر هوش مصنوعی را به شما معرفی کنیم، بلکه با داشتن ورکشاپ های تعاملی، تمرینات و پروژه‌ها اطمینان حاصل می کنیم که افراد این ابزارها را به خوبی به کارگیرند. این آموزش‌ها به ما کمک می کند تاضمن این که بهینگی زمانی را در سازمان خود افزایش می‌دهیم، مجموعه‌ای از. افراد آگاه تر نسبت به هوش مصنوعی، مفاهیم پایه‌ای آن و کاربردهایش داشته باشیم.

ما چه کاری انجام می‌دهیم؟

محتوای آموزشی کاملا وابسته به نوع سازمان و به صورت شخصی سازی شده می‌باشید. بنابراین، با توجه به اهداف سازمان شما و مجموعه ی افرادی که می خواهید تحت آموزش قرار بگیرند، ما اطلاعات اولیه را از شما دریافت می کنیم. بعد از تحقیق اولیه و ارائه اطلاعات به سازمان توسط محقق آکادمی عصرگویش دوره های عمومی را برای کارمندان سازمان برگزار می‌کند. در آموزش‌های عمومی جزیی تر به مسئله ی هوش مصنویی می‌پردازیم و ابزار های مرتبط توسط استاد، به صورت تعاملی و همراه با تمارین متعدد، به کارکنان سازمان آموزش داده می‌شود. این آموزش ها می توانند به صورت آنلاین و یا حضوری برگزار شوند. در نهایت در صورت لزوم، با برگزاری امتحان و یا تحویل پروژه، گواهی پایان دوره به صورت رسمی به افراد تعلق می گیرد.

دوره‌های ما به چه صورت است؟

بخش آموزشی دوره‌های ما به دو صورت ۴ الی ۵ ساعته و ۱۰ الی ۱۲ ساعته برگزار می شوند.

در صورت وجود پروژه‌ی عملی در پایان دوره، مدت زمان تخمینی انجام آن توسط استاد مشخص شده و به مدت دوره افزوده می شود.

دوره‌های ۴ الی ۵ ساعته، به صورت متکلم وحده، بدون محدودیت تعداد شرکت کنندگان برگزار می شوند.

دوره‌های ۱۰ الی ۱۲ ساعته، به صورت تعاملی، با محدودیت حداکثر ۱۵ نفر به صورت اختصاصی برگزار می شوند.

اگر سازمان درخواست تائیدیه توسط مدرک آکادمی عصر گویش را دارد، پس از برگزاری دوره و در صورت شرکت در امتحانات آکادمی و یا  ارائه دادن پروژه به صورت انعطاف پذیر در راستای اهداف سازمان، آکادمی عصر گویش به صورت رسمی، برای افراد مدرک صادر می نماید.

افراد پیش از دوره

کارمندان یک شرکت که شاید به صورت عمومی در مورد هوش مصنوعی شنیده باشند اما نه دقیق می دانند چیست و نه در کارهای سازمانی از پتانسیل هایی که در اختیار ما قرار می‌دهد استفاده می‌کنند. 

پس از دوره

حال ما کارمندانی داریم که با مفاهیم هوش مصنوعی در سطح اولیه آشنا هستند. این که وقتی می گوییم هوش مصنوعی، یادگیری ماشین و یا شبکه های عصبی از چه صحبت می کنیم. این افراد. حال با ابزار‌هایی که هوش مصنوعی در اختیارشان قرار می‌دهد آشنا هستند و در کار‌های سازمانی از آن‌ها استفاده می‌کنند که هم به افزایش دانش عمومی کارمندان کمک می کند و هم به بهبود کیفیت کار آن‌ها کمک می‌کنند.

آموزش‌های تخصصی

یک موضوع حیاتی برای هر سازمان، داشتن افرادی است که به صورت تخصصی با مفاهیم هوش مصنوعی، کار کرد آن‌ها از ابتدا آشنا باشند. افرادی که مستقل از ابزارهایی که به صورت آماده در اختیار افراد قرار می گیرد، بدانند که یک پروژه‌ی هوش مصنوعی (که می‌تواند در راستای اهداف شرکت باشد)، از نقطه ی صفر، از کجا شروع می شود، چه چالش‌هایی دارد و چگونه پیاده سازی می شود. ابتدایی ترین دلیل لزوم چنین افراد هایی در هر سازمان، این است که این افراد در آینده می توانند مشاورین امینی برای سازمان باشند .

مجموعه ای از افراد سازمان که مهم نیست دانش اولیه هوش مصنوعی دارند یا نه انتخاب می‌شوند و ما به صورت حضوری و یا نیمه حضوری(آنلاین)، برای آن‌ها دوره‌هایی به مدت حداقل 100 ساعت در زمینه‌ی هوش مصنوعی برگزار می‌کنیم. پروژه‌های این دوره‌ها در راستای اهداف سازمان است. برای مثال اگر با دوربین کار می کنند، طبیعتا بیشتر پروژه‌ها در راستای پردازش تصویر خواهد بود.

درخواست برای شرکت در دوره‌های هوش مصنوعی

برای اطلاع و ثبت نام در دوره‌های هوش مصنوعی آکادمی لطفا فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما با شما ارتباط بگیرند.